Styling na 

BRANDOVÉ FOCENÍ
Čeká vás brandové focení a vy chcete mít perfektní fotky?
Fotky, které budou odrážet vaši osobnost, brand a zasáhnou srdce cílového zákazníka?
Lámete si hlavu, jaké oblečení a doplňky vybrat tak, abyste dosáhly takového efektu?

Pak jste tady správně. Jsem Kristýna, módní stylistka a připravím pro vás jedinečné outfity, které budou

  • odrážet vaši osobnost a styl
  • v souladu s vaší značkou a vizuální identitou
  • vysílat jasný signál vašemu srdcovému klientovi

Pomáhám ženám s oblečením a dělám je tak krásnější & sebevědomější. To je moje životní poslání. Vidím to, co vy samy často nevidíte. Už při prvním pohledu na klientku se mi v hlavě skládají outfity. S ohledem na její osobnost. Protože jak můžete vidět níže, každá jsme jedinečná. A já dokážu vaši jedinečnost vyzdvihnout tím správným oblečením a doplňky.

slovy Věrky Švach 👇

„Její nadšení pro módu a styl s propojením do osobního i pracovního života je tak inspirující!“ 
Spolupráce s Kristý byla od začátku bezproblémová, rychlá a transparentní. Styling jsem si vybrala proto, že jsem chtěla profíka, který dokáže vycítit můj brand, styl a zároveň dokáže kombinovat různé kousky, které by mě třeba ani nenapadly. Kristý všechno oblečení objednala, vyzvedla, nažehlila a doručila na místo činu v perfektním stavu. Všechny kousky mi sedly a cítila jsem se v nich opravdu famózně. Od focení v podstatě nenosím nic jiného, takže vřele doporučuju! Rozhodně jejích služeb využiju i příště! Je radost vidět profesionály dělat kvalitní práci srdcem. 💙
Tereza Kassasová
profesionální koučka a byznys mentorka
Kristýna patří mezi ty, které jsem požádala o pomoc s mým rebrandingem. Jejím úkolem nebylo řešit můj marketing, jak by její specializace mohla napovídat, ale styling na focení. Kristýna to zvládla naprosto skvěle, její návrh přikládám. Osobně se mnou oběhla několik obchodů a dokonce i optiku.
Na focení jsem nakonec z jejího návrhu využila dvoje šaty (s ní nakoupené), doporučený šperk od Věra Nováková, tenisky a velmi podobné hodinky. Zbytek návrhu mám v zásobě pro budoucí nákupy a budování kapsulového šatníku. Potřebujete-li podobnou službu, velmi ráda doporučuji. Markeťačka a stylistka je ideální kombinace pro výběr oblečení pro brandové focení.
Jana Svobodová
online markeťačka a byznys mentorka
Kristýna je naprosto fantastická žena, stylistka i podnikatelka. Její nadšení pro módu a styl s propojením do osobního i pracovního života je tak inspirující! V jejím poli se vám prostě chce hravě přemýšlet o módě, o sobě, o tom, jak svou osobitost podtrhnout hezkým oblečením i doplňky. Vybrala jsem si Kristy v přelomovém období mého života, kdy po dětech nově ladím šatník a současně brand mého podnikání. Vše šlo tak ruku v ruce. Nové barvy mé značky i outfitů, které jsme rovnou po jejich nákupu využily pro celodenní brandové focení. Jako maximální bonus jsem vnímala osobní Kristýninu účast na focení, což bylo velmi úlevné, podpůrné a obohacující. Díky tomu jsem se nejenom učila jednotlivé kousky kombinovat, ale i být uvolněná a v pohodě při focení. Mám obrovskou radost z tohoto velkého posunu, kde oblečení a doplňky podtrhují mou osobitost, zdůrazňují mé přednosti a přispívají tak radosti ze života, rodiny, podnikání i nových životních úspěchů.
Věrka Švach
mindset koučka a mentorka

A TOHLE UŽ JSOU VÝSLEDNÉ FOTKY, KTERÉ MŮŽETE MÍT I VY

koučka

Tereza Kassasová

koucnapodpatku.cz

mindset koučka a mentorka

Věra Švach

verasvach.com

trenérka s doktorátem z výživy

Petra Dvořáková

petra-dvorakova.cz

online markeťačka a byznys mentorka

Jana Svobodová

marketing-svobodova.cz

Máme jeden pokus udělat první dojem a oblečení v tom hraje zásadní roli.  Jaký dojem uděláte vy?

HÝČKÁNÍ OD MOODBOARDU AŽ PO NÁKUPY DOMŮ
aneb jak to probíhá 

1. Úvodní konzultace

Nejprve se spolu spojíme, abychom probraly vaše představy a kde se bude fotit. Oblíbené typy oblečení, materiály, značky a také jakou zprávu má nést vaše image směrem k ideálnímu klientovi.

2. Moodboard

Pak se pustím do výběru outfitů. Sestavím pro vás moodboard (nástěnku), kde budou jednotlivé kousky a také variace, jak je kombinovat. Z toho vznikne 3 až 6 outfitů. Do mooboardu můžu zapracovat i kousky, které už v šatníku máte.

3. Výběr finalistů

Zasílám vám sestavený moodboard, jehož součástí jsou i odkazy na všechny kousky. Společně spolu moodboard projdeme a odsouhlasíme si jednotlivé kousky.

Objednávka & příprava

Po schválení jednotlivých kousků v moodboardu všechno objednám k sobě domů, zkontroluju, vyžehlím a připravím na focení.

Kamera, klapka, akce

Hurá, jdeme fotit! Oblečení přivezu na místo focení, připravím jednotlivé outfity a budu vám po celou dobu k dispozici. Ohlídám případné detaily jako třeba vykasaná košile nebo vyčuhující podšívka. Na místě také poradím, v jakém pořadí outfity fotit s ohledem na místo(a) focení.

Nákupy až domů

Po focení si vyberete, které kousky si necháte a které ne. Já se následně postarám o vrácení kousků.  Ano, čtete správně, pohodnější nákupy už to být nemůžou:)

výše investice do vašeho života a podnikání?
💫  Oblečení i doplňky vybírám z e-shopů, kde je široká dostupnost značek a doprava i vrácení zdarma. Můžete si tak objednat více velikostí, pohodlně doma vyzkoušet a nevhodné zaslat zpět, pokud si zvolíte variantu standard.
💫  Kdy je vhodné začít styling řešit? Minimálně měsíc před termínem focení.

JDETE DO TOHO?

Paráda, ozvěte se mi na e-mail kristyna@kristynahrabalova.com