jsem Kristýna 

PARŤÁK na Facebook reklamu vaší KAMPANĚ 

Plánujete dělat kampaň skrze magnet zdarma?

Postarám se o Facebook reklamu na váš  magnet zdarma (výzva, trénink, minikurz,…) během kampaně tak, abychom dosáhly předem stanoveného cíle.

JAK TO BUDE PROBÍHAT
1. FÁZE
 • JÁ + VY: úvodní call

 • VY: zadání kampaně

 • VY+JÁ: časový harmonogram

 • JÁ+VY: strategie FB kampaně

 • VY+JÁ: cíle kampaně

2. FÁZE
 • JÁ: kontrola a technické nastavení Business manageru

 • JÁ+VY: Facebook pixel (nasazení nebo kontrola)

 • VY: dodání podkladů (grafika, texty, video)

 • JÁ+ VY: strategie kampaně

 • JÁ: nastavení cílení

3. FÁZE
 • JÁ: spuštění kampaně

 • JÁ: dohled nad kampaní a její optimalizace

 • JÁ+ VY: realizace změn v kampani, pokud to bude potřeba

Year Established
Products
Team Size
Clients

Kdy je potřeba si u mě službu objednat? Minimálně 1 měsíc před SPUŠTĚNÍM REKLAMY.

Doporučuju, aby reklama běžela alespoň 2-3 týdny (záleží i na cílech, kterých chceš dosáhnout). Pokud tedy plánujete začátek výzvy například na 22. listopadu a reklama poběží od 1. listopadu (3 týdny), je potřeba se na spolupráci dohodnout do 1. října.
co je potřeba připravit
 • Časová osa kampaně
 • Landing page (přistávací stránka reklamy)
 • Děkovací stránka ( po přihlášení do magnetu )
 • Založený Business manager a v něm reklamní účet, platební metodu, připojená Facebook stránka
 • Na webu Facebook pixel
 • Ověřená doména
 • Kreativa >> připravíš 2-3 různé kreativy, které použijeme do reklamy (obrázek ve formátu 1080×1080, video – třeba z IG reels,  alespoň 2 textové varianty) a budeme je testovat
Kristýna Hrabalová
Nemáte založený Business Manager? Facebook pixel na webu? Nemáte ověřenou doménu? 
Nevadí, pošlu vám tutoriály, podle kterých si uděláte vy základní nastavení. Bude to vyžadovat kooperaci z vaší strany, případně pomoc vašeho webaře, který vám pomůže s nasazením pixelu či ověřením domény. Business Manager musí být totiž vždy ve vlastnictví klienta. 

Měla jsem možnost být u milionových kampaní mých klientek a přispět svojí trošku do mlýna.

reference
Když jsem zvažovala, koho oslovím kvůli reklamě na FB – jasně jsem věděla, že bych nejvíc chtěla Kristýnku. Líbí se mi, jak radí v různých skupinách, působila na mě velmi profesionálně a přitom lidsky.
A tahle spolupráce byla trefa do černého.
Už od prvního telefonu jsem věděla, že udělá maximum pro to, aby mi pomohla splnit mé cíle, mé sny.
Naše spolupráce začala u mého prvního magnetu.
Vyslechla si, co bych chtěla a už spustila vodopád vět, co bych měla zařídit, udělat, poslat apod. A že toho bylo – proto jsem ráda, že jsem ji oslovila cca 2 měsíce před spuštěním reklamy, díky tomu jsme měly dostatek času vše vyladit.
Zároveň mi neslibovala hory doly, za což jsem moc ráda, protože v té chvíli jsem si řekla, že to musím pojmout jako hru – hodím pár žetonů a buďto spadnou tři cihličky nebo taky ne. Svět se nezboří.
Spolupráce s Kristýnkou není o tom, že tam něco na začátku nakliká a hotovo. Sleduje celý vývoj, upravuje,… a má snad i větší radost než vy sami, když se to pořádně rozjede.
Já reklamě nerozumím, ale čemu už rozumím – to je výběr lidí do mého pracovního týmu. U Kristýnky ten radárek zasvítil hned. A svítil tak – že jsem jí řekla, že má mojí plnou důvěru, že má limit takový a makový a ať kouzlí, jak nejlépe umí.
A i díky Kristýnce se kampaň povedla nad očekávání. Resp. asi to byla největší kampaň co online svět v našich vodách zažil.
Zacílila přesně na skupinu lidí, které jsem v minikurzu chtěla mít. Ona mi je tam přivedla – na mně pak už bylo, jestli je zaujmu nebo ne.
Ale bez ní bych tam měla tak o 3/4 méně lidí.
Ta holka ví, co dělá, dělá to bombasticky a dělá to ráda.❤
Proto jsou její výsledky famózní.
Díky Kristýnko a těším se na další spolupráci a překročení našeho rekordu.
Jsi vážně skvělá. ❤
Andrea Máčalíková
Kvantovní srdcem
Jdu pět ódy na FB reklamu nastavenou od Kristýny. Nejen, že jsem si ušetřila čas a nervy při nastavování. Ale upozornila mě, když mi ve videu do reklamy chyběla hlavní zpráva – přihlášení do minikurzu! Texty oživila emotikony dle jejích zkušeností s nastavováním FB reklamy a prostě to jede.
Kristý vřele doporučuju. Analytickým okem vše kontroluje, nastavuje a lidsky podporuje. Mám v ní parťačku pro celý proces FB reklamy a kampaně.🤩
Marcela Rešlová
terapeutická koučka
Spolupráce s Týnou byla svižná, efektivní, bez zbytečných řečí a omáček. Týnka je profík, který ví, co dělá. Hned ze startu jsme si domluvily rámec spolupráce, cíl kampaně, co k tomu budeme potřebovat a pak už to hezky „odsejpalo“. Během kampaně jsme byly průběžně ve spojení, Týna mě informovala, když bylo třeba něco doladit nebo upravit tak, aby byla reklama úspěšnější. Ve zkratce bych spolupráci s Týnou ohodnotila jako hladkou, profesionální a svižnou, takhle to mám nejraději. A už jsme domluvené na spolupráci na dalším běhu projektu. 🙂
Kristina Škrabalová
Life Coach
Myslím si, že kdo jednou spolupracoval s Kristýnou, už nikdy nechce jinak! 😃 Je to skutečný parťák pro kampaně. S Kristýnou jsem se spojila asi měsíc před začátkem mojí kampaně a měla jsem z toho hned dobrý pocit, přece jen je to profík, že? Asi si dokážete představit, jak jsem pak byla nadšená, když moje reklamy začaly plnit cíle! Kristýna celou dobu mé reklamy v kampani hlídala a optimalizovala a podařilo se nám docílit dokonce i skvělé ceny. Já už nechci dělat kampaň bez parťáka! 😃 Protože to pohodlí, které u toho člověk má je nic oproti těm penězům. Moc děkuji a těším se na příště!
Štěpánka Vernerová
Moderní Čarodějka

Plánujete kampaň a chcete mít k sobě parťáka, který se postará o reklamu, abyste se mohla věnovat prodeji? Nenechávejte to na poslední chvíli a ozvěte se co nejdříve. 

Cena služby Parťák kampaně je 15 000 Kč
Moje klientky se mnou plánují kampaně na celý rok dopředu.  Pamatujte, plánování je důležitá esence úspěšné kampaně 🙂
774 665 675
 • Future You s.r.o.
 • kristyna@kristynahrabalova.com
 • IČ 19261594

Marketing freelancer