Reference

ONLINE KURZ
KONZULTACE
ŠKOLENÍ
SPRÁVA KAMPANÍ
kurz fb reklama pro začátečníky

Mám internetový obchod s jezdeckými potřebami www.piruch.cz, bohužel, inzerci na sítích, propagaci výrobků, které prodávám,  jsem nijak neřešila, nedělala, neuměla. Uvědomovala jsem si, že mi v tomto směru docela ujel vlak. Nabídka kurzu “ Reklama na FB „, který připravila Kristýna, byla přesně to, co jsem hledala a potřebovala v tuto danou chvíli.

Kristýna nás seznámila se základními pojmy, vysvětlila, které věci fungují a které ne podle svých dlouholetých zkušeností, čemu se vyhnout a na co dávat pozor. Upozornila, že před každou kampaní je podstatné přesně si definovat záměr a způsob, jak se k tomu dostaneme. Založili jsme si účet, abych mohli sami reklamu tvořit. A jednu zkušební reklamu si vytvořili. Pro mě naprosto podstatné byly i materiály, které pro nás připravila a kde je znovu krok po kroku vysvětlený postup při tvoření reklamy. Zajímavé pro mě byl i kontakt s dalšími účastníky kurzu. Každý jsme byli z jiného oboru, ale všichni řešili problémy, které se víc či méně týkaly všech.

Velmi Kristýně děkuji za uspořádání kurzu. Byl  vyčerpávající, více se do 3 hodin nemohlo vejít. Byl motivující a hlavně byl srozumitelný. Pokud by Kristýna v budoucnu připravila nějakou nástavbu kurzu, setkání lidí, kteří řeší podobné problémy, sdílení vlastních poznatků a nápadů, velmi ráda se toho zúčastním.

Lenka Piruchová

majitelka Jezdecké potřeby Piruch

www.piruch.cz

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
S Kristýnou jsme bývalí kolegové a podle toho jak se známe jsem věděl, že kurz bude mít dobře zmáknutý. 

Reklamu na Facebooku jsem se chtěl naučit hlavně kvůli využití v naší rodinné truhlářské firmě. Když vezmu sebe, jakožto běžného uživatele Facebooku, tak mi školení přišlo srozumitelné a mohlo trvat i déle, protože jsem se nenudil a zajímalo mě to. Možná bych v některých momentech doporučil nerozvádět tolik debatu s účastníky, protože to prodlužuje. 

Věřím, že pro mě kurz bude určitě přínosem a jsem rád, že jsem na tomto kurzu byl. Děkuji!!!
Jo a organizace taky super. Líbilo se mi i prostředí, kde kurz probíhal a ocenil jsem i občerstvení 🙂
Ludvík Zimčík

majitel firmy M&L Zimčík-Truhlařství

www.mlzimcik-truhlarstvi.cz

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky

Na kurz jsem se šla dozvědět informace o tom, jak funguje FB reklama, za kterou se platí, protože uvažuji nad tímto způsobem reklamy pro svoji firmu. Vše bylo srozumitelně řečeno, jen bych raději více oddělila praktickou a teoretickou část.

Teď po kurzu už vím, že na tom vlastně není složitého z pohledu Facebooku, spíš bude těžší si vymyslet tu samotnou reklamu. Původně jsem se obávala, že to bude naopak. Doufám, že reklama na Facebooku pomůže mému podnikání. Na kurzu jsem si uvědomila ještě jednu zásadní věc, a to neposuzovat věci podle sebe. Jestliže já osobně nemám ráda jeden typ reklamy ještě neznamená, že to nebude fungovat na potenciální zákazníky.

Časově bych kurz klidně o hodinku prodloužila, aby bylo ještě víc času popovídat si na toto téma i s ostatními účastníky kurzu. Vzájemné postřehy každého z účastníků dodají zase nový úhel pohledu a to v podnikání všichni potřebujeme.

Bára Jahodová

majiteka firmy Krajinka zdravé výživy

www.krajinka.cz

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
Jako copywriter přicházím s Facebookem do kontaktu denně, už kvůli tomu jsem potřebovala své znalosti trochu rozšířit. Navíc se skrze tuto sociální síť prezentuju, propaguju své služby či weby. Proto mě zaujal online kurz týkající se reklamy na Facebooku, který rozhodně nebyl marnou investicí. O reklamě na FB jsem samozřejmě věděla, ale vytvořit ji tak, aby byla přínosná – to se mi moc nedařilo.
Kurz mě překvapil především svým obsahem a přehledným zpracováním. Je věcný, záživný a praktický. Reklamu jsem vytvořila během chvilky díky jednoduchému návodu! Proto moc doporučuju Určitě se k němu budu ještě vracet.
Tereza Čierniková

copywriter

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
Business manager pro mě byl dlouho pomyslným strašákem. Kristýna ale z tohoto strašáka udělala mého dobrého kamaráda, se kterým si teď dokážu bez problémů poradit, umím nastavit vše potřebné a těším se, až spustím svou první ostrou reklamu novému webu.
Videa jsou jednoduše členěná, Kristýna má velmi příjemný projev a dokáže vše podat jednoduše a přehledně.
Díky tomu můžu kurz Reklamy na Facebooku doporučit i vám.
Zuzana Vítková

Blogerka ve společnosti 3pod30 aneb Tři děti do třicítky

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
Online kurz Reklama na Facebooku pro začátečníky je perfektní.
Potřebuji propagovat svůj klub a už dlouho jsem o reklamě na FB uvažovala. Ale vždycky, když jsem ji otevřela, nebyla jsem si jistá, co a jak správně vyplnit. Všechno mi přišlo zmatený a nechtěla jsem, aby peníze byly zbytečně investovaný.
Teď už díky kurzu vím a nezabralo mi to ani moc času. Rozhodně míň, než kdybych si jednotlivosti dohledávala sama.
Vše je v něm jasně a stručně vysvětleno. Provedl mě od základních pojmů k vlastním cílům FB reklamy.
Celý kurz je přehledně strukturovaný. Díky tomu se mi v něm hledá i zpětně, když narazím na nějaký problém.
Všem moc doporučuji.
Petra Fetrová
KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
Kristýnin kurz „Reklama na FB pro začátečníky“ doporučuji všem, kteří nechtějí vyhazovat peníze za reklamu, která nefunguje a nedá se změřit. Přiznám se, že jsem na začátku měla z Business Managera hrůzu, protože jsem byla zvyklá akorát na Centrum reklam, které je sice trochu lepší než jen kliknout na „Propagovat příspěvek“, ale co do možností žádná sláva.
Pokud se toho taky bojíte, tak vážně nemusíte  Kristýna vás kurzem provede opravdu srozumitelně – vezme vás hezky za ručičku a vše polopatě vysvětlí. Pokud jste nikdy o Business Managerovi ani Facebook pixelu neslyšeli, tak objevíte úplně nový Vesmír 
Děkuji moc za parádní kurz a už se moc těším na pokračování!
P.S.: Hned to jdu zkusit v praxi!
Tereza Raw

Tereza Raw / Jóga bez bolesti

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
kurz fb reklama pro začátečníky
Měsíc zpátky jsem absolvovala kurz „Začínáme s facebook reklamou“ u Kristýny, která mě mile překvapila. Měla vše hezky a srozumitelně přichystané. Získala jsem úplně jiný náhled na tvoření reklam na facebooku a troufám si říct, že jsem z naší skupinky nebyla sama. Hlavně člověka ani nenapadne, že vlastně existuje i něco jiného, než jen tlačítko „propagovat příspěvěk“, což mimochodem používá většina lidí a je to špatně!
Myslím si, že každý, kdo to se svým podnikáním myslí vážně, by měl Kristýnu navštívit a díky ní popřemýšlet, jak by to šlo dělat jinak a lépe.
Vendula Habartová

Mima coffee roastery

KOUPIT ONLINE KURZ FB REKLAMA PRO ZAČÁTEČNÍKY
konzultace
 Kristýnku už na sociálních sítích sleduji nějakou dobu, v první řadě mě zaujala její energie a náboj. Po nějaké době jsem si s ní domluvila i osobní konzultaci. Cítila jsem, že know-how mám, ale nemohu se pohnout z místa a potřebuji nasměrovat – i když mým požadavkem od Týnky byla především Facebook reklama. Nakonec jsme došly k tomu, že je potřeba zaměřit se na strategii, na to kam chci směřovat a na co se zaměřit a až poté řešit propagaci. Zdá se to jasné? Ano, ale když máte hlavu plnou myšlenek – snadno se vám to vše pomotá. Kristýnce děkuji za rozmotání a za to, že mi pomohla najít a ujasnit si směr mého podnikání. Konzultaci vřele doporučuji, ať už jste v jakékoliv fázi 🙂 
 

výživová koučka 

 
domluvit konzultaci
konzultace
Na Kristýnu jsem narazila náhodou na Fb,sháněla jsem někoho kdo mi pomůže s on-line marketingem,a protože jsem OSVČ nepředpokládala jsem, že si na mě vůbec udělá čas. Opak byl pravdou.Rozebrali jsem můj problém a  mimoto jsem  dostala  spoustu skvělých rád, Kristýna si mě také  získala  svoji upřímností a bezprostredností.Budu ráda když na naši konzultaci navažeme a naše spolupráce bude i nadále  pokračovat. 
Ještě jednou děkuji a doporučuji!
domluvit konzultaci
konzultace
Samozřejmě bych Vám rád ještě jednou poděkoval za velice inspirativní a motivační školení, všechny informace, které byly pro mě nové, mám pečlivě poznačené a jakmile překonám vlnu toho největšího pracovního vytížení tak začnu všechny „nápady“ z našeho školení implementovat.
Také by jsem chtěl velmi ocenit i to, že jste mě za každou cenu nechtěla „nastrkat“ do facebookové reklamy, byla jste věcná a spíše jste se zaměřila na to, kde je opravdu problém a to může být ta moje a landing page.
Takže ještě jednou díky, přeji i va Vašem podnikání hodně úspěchů a pokud budu opět potřebovat něco zkonzultovat, rád se na Vaši osobu opět obrátím. Bylo milé se s tak sympatickou a příjemnou osobou, jako jste Vy, setkat.

Vzdělávací agentura Academy

domluvit konzultaci
konzultace
Víte co oceníte nejvíce? Když voláte SOS a někdo vám opravdu přijde na pomoc. A mně takto na pomoc přispěchala Kristýna a svým vhledem na mou facebookovou kampaň mi během jedné konzultace dala tolik rad a doporučení, že jsem měla co dělat, abych si vše stíhala zapsat. Prošly jsme nejen celkové nastavení kampaně, ale i prodejní stránku. Vyhovuje mi Kristýny přímost a konkrétnost a praktičnost. Takže pokud hledáte pro vaše kampaně parťáka, který ví, co dělá, umí se naladit na vašeho klienta, vypíchnout opravdové přínosy vašeho produktu a ještě k tomu navrhne postup, co změnit a nastavit v reklamě, tak je Kristýna ta pravá.

Jógové taháky

 
domluvit konzultaci
školení jak využít sociální sítě pro podnikání

Školení na míru: Jak využít sociální sítě v podnikání a získat nové zákazníky

Zúčastnila jsem se školení o tom, jak využít sociální sítě pro podnikání, které byl naprosto skvělé. Konalo se na skvělém místě a panovala tam pohodová atmosféra. Kristýna je skvělá lektorka, která nás zapojovala do debaty.
Na školení jsem se dozvěděla spoustu zajímavých tipů, jako například: jednotnost webových stránek a příspěvků na FB (konzistentní značka) nebo že je nutné tvořit webové stránky tak, aby byly přehledné v mobilu.
Během školení jsem měla několik AHA momentů a uvědomila jsem si, že musím okamžitě překopat webové stránky a příspěvky na FB.
Školení nebo kurz na téma Jak využít sociální sítě pro podnikání doporučuji úplně všem, kteří své podnikání prezentují na sociálních sítích.
Ladislava Adamcová
školení jak využít sociální sítě pro podnikání

Školení na míru: Jak využít sociální sítě v podnikání a získat nové zákazníky

Spolupráci s Kristýnou mohu doporučit. Oslovila jsem Kristýnu kvůli realizaci semináře na míru. Spolupráce byla naprosto úžasná. Své posluchače dokáže nadchnout nejenom informacemi, zajímavou prezentací, ale i profesionálním projevem a vstřícným přístupem.
Kladná zpětná vazba byla rovněž od účastníkuů semináře. Těším se opět na další spolupráci.
Bc. Monika Šimková, DiS.
správa facebook kampaní

Správa Facebook kampaní

Zaplatila jsem si online kurz, abych si zvládla reklamy správně nastavit sama.
Zjistila jsem, že i tak to není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Velmi jsem tedy uvítala možnost, předat tohle břemeno na profesionála a věnovat se své práci, než prosedět hodiny u Facebooku a studovat všechny možnosti a kličky, jak reklamu nastavit.
Spolupráce s Kristýnou se mi rozhodně vyplatí. Hlavně z časového hlediska, kdy nemusím nastavovat, upravovat reklamy a učit se porozumět všemu ohledně reklam, ale mohu se věnovat svojí práci.
Spolupráce se jednoznačně vyplácí i z důvodu efektivity reklam, kdy jsou výsledky reklamy zcela jiné, než když jsem se s tím trápila sama.
Výsledky naší spolupráce jsou skvělé a jsem opravdu nadmíru spokojená.

Cenu za konverzi nám Kristýna snížila o neuvěřitelných 400 Kč a počet konverzí se navíc ještě ztrojnásobil.

Kristýnu bych doporučila každému, kdo se sám trápí s efektivním nastavením reklamy na FCB a stejně to nepřináší očekávané výsledky. V podstatě každému, kdo chce dělat reklamu na FCB a neví jak na to. Spolupráce je skvělá a v pohodě. Jsem ráda, že dostanu vždy podrobné vysvětlení, pokud mi cokoli není jasné. A na případné dotazy nebo změny v nastavení reklamy reaguje Kristýna pohotově.
Milana Konečná

SALES MANAGER avon

Tak kdy se pustíme společně do práce?

774 665 675

kristyna@kristynahrabalova.com

nebo mi napište na Messenger
  • Future You s.r.o.
  • kristyna@kristynahrabalova.com
  • IČ 19261594

Marketing freelancer